Żłobek — Ruda Śląska

Twój maluch jest jeszcze zbyt mały, aby trafić do przedszkola, lub nie chcesz rozstawać się z nim na kilka godzin dziennie, a jednocześnie pragniesz, aby miał kontakt z innymi dziećmi? Planujesz wkrótce wrócić do aktywności zawodowej, więc chcesz przygotować pociechę na codzienny pobyt w towarzystwie cioć i rówieśników? Zamiast szukać klubu malucha, skorzystaj z oferty żłobka prowadzonego przy przedszkolu Żaczek w Rudzie Śląskiej. Oferujemy profesjonalne zajęcia dla dzieci, dzięki którym z pewnością pokochają wspólną zabawę i nasze opiekunki.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy niepubliczną placówką, w której szczególną uwagę przykładamy do dobrego samopoczucia i wszechstronnego rozwoju naszych podopiecznych z Rudy Śląskiej. W ramach zajęć oferujemy zabawy pełne aktywności fizycznej, ale również bogaty pakiet warsztatów muzycznych, plastycznych, czy wprowadzenie do zajęć przedszkolnych. Program ułożony jest tak, aby zaspokoić oczekiwania najmłodszych, wciąż żądnych poznawania świata odkrywców. Ponadto — organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, baliki, na których nie brakuje śmiechu czy pysznego poczęstunku.

Wybierz najlepszy żłobek na terenie Rudy Śląskiej

Praca z dziećmi to nasza pasja. Wykwalifikowana kadra opiekunek może pochwalić się niezbędnym doświadczeniem oraz przygotowaniem do prowadzenia zajęć z najmłodszymi. Zaufały nam dziesiątki rodziców, którzy chcą, by ich dzieci nie tylko bawiły się, ale by ta zabawa niosła za sobą nabywanie konkretnych umiejętności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.