Zajęcia plastyczne Ruda Śląska

Tym, co dostarcza najmłodszym szczególnie dużo frajdy, bardzo często okazują się zajęcia plastyczne. Podczas ich trwania dzieci mogą puścić wodze fantazji, a także wyrazić swoje emocje, ale niektóre z nich wykazują szczególne uzdolnienia artystyczne, które można rozwijać, aby maluch odnalazł w sobie ukryty talent, a jednocześnie nowe hobby. W naszym przedszkolu w Rudzie Śląskiej chcemy zaś pomagać najmłodszym w rozwijaniu swoich zdolności, dając im szansę na odkrycie prawdziwej pasji. Z tego względu prowadzimy warsztaty plastyczne dla wszystkich przedszkolaków o uzdolnieniach artystycznych, ale również dla tych, które po prostu lubią ćwiczenia tego rodzaju. Odbywają się one w ramach opieki w ciągu dnia, a także jako zajęcia dodatkowe.

Oferta zajęć plastycznych w naszym przedszkolu w Rudzie Śląskiej

W Niepublicznym Przedszkolu Żaczek w Rudzie Śląskiej chcemy zapewnić maluchom nie tylko profesjonalną opiekę, ale też możliwość rozwijania siebie zgodnie ze swoimi predyspozycjami. Z tego powodu organizujemy zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, podczas których dzieci mogą spędzać czas na warsztatach artystycznych, a jednocześnie świetnie się bawić. Do każdego z naszych podopiecznych podchodzimy w sposób indywidualny, łącząc realizowanie podstawy programowej wychowania przedszkolnego z wybranymi ćwiczeniami. Poza zajęciami plastycznymi gwarantujemy również przyjazną atmosferę oraz bezpieczeństwo maluchów. Zapraszamy!