Niepubliczne Przedszkole „Żaczek”

- zajęcia sportowe i artystyczne – Ruda Śląska.

Każdy z nas, będąc dzieckiem marzyło Idealne miejsce do zabaw. Pełne pomysłów, magii, kolorów oraz przyjaciół. Niejeden rodzic chciałby, aby teraz jego dziecko mogło spełnić Twoje marzenia. Nic prostszego, teraz jest to możliwe! Istnieje bowiem miejsce, gdzie dziecko odgrywa najważniejszą rolę! Zapraszamy do naszej placówki. Przedszkole i żłobek Żaczek to miejsce, w którym najważniejsze jest dziecko z całym pakietem swoich zdolności, potrzeb i wymagań. Praca z dziećmi to nasza pasja. Wspólnie zabiegamy o to, by nasi podopieczni czuli się u nas jak w domu. To tu znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne dla harmonijnego rozwoju małego człowieka. Zapewniamy profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz opiekuńczej oraz wiele atrakcji edukacyjnych. Jesteśmy otwarci na potrzeby dzieci oraz rodziców, z którymi pozostajemy w stałym kontakcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kraina dziecięcej wyobraźni ŻACZEK pragnie stworzyć dla swoich podopiecznych miejsce pełne pasji. Nie boimy się nowych wyzwań. Wprowadzamy elementy programowania, skutecznie uczymy j. angielskiego, w zajęcia programowe wplatamy doświadczenia, muzykowanie, warsztaty teatralne, gimnastykę logopedyczną buzi i języka, sensoplastykę, zajęcia z chustą Klanzy, bajkoterapię i wszystko to, co dzieci lubią najbardziej Chętnie podróżujemy, zwiedzamy, uczymy się przez przezywanie.

W myśl zasady, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, zajęcia sportowe stanową podwalinę naszych codziennych zmagań.

Do zobaczenia w krainie dziecięcej wyobraźni!