Nauka języka angielskiego w przedszkolu — Ruda Śląska i okolice

Żyjemy w czasach, w których znajomość dwóch języków to absolutna podstawa. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie bez możliwości swobodnej komunikacji, dlatego warto już na wczesnym etapie życia zapoznawać dzieci z dodatkowym językiem. Z uwagi na jego powszechne wykorzystanie, według nas to język angielski powinien być nauczany w pierwszej kolejności. Mając to na uwadze, proponujemy zajęcia języka angielskiego dla dzieci uczęszczających do naszej placówki.

Język angielski dla dzieci — profesjonalni nauczyciele, ciekawy program nauki

Dzieci w wieku przedszkolnym powinny w dużej mierze być uczone poprzez zabawę, dlatego w naszym programie nauczania znajdziesz wiele ciekawych atrakcji. Są to różnego rodzaju gry i zabawy, który przemycają słówka angielskie, przydatne zwroty, czy podstawowe zasady gramatyczne. Dużą zaletą takiego podejścia jest jego naturalność — z każdym kolejnym dniem dzieci osłuchują się z językiem i traktują go jak coś zupełnie oczywistego. Jeśli chodzi o kadrę nauczycielską, to współpracujemy wyłącznie z osobami w pełni wykwalifikowanymi, dlatego wiemy, że zajmą się one dziećmi w odpowiedni, bezpieczny sposób. Serdecznie zapraszamy rodziców z Rudy Śląskiej i okolicznych miejscowości. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.